Zajišťujeme prodej a servis žaluzií, zavolejte nám 606 824 478 nebo 602 325 465

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou moderní alternativou tradičního zastínění a zatemnění interiéru. Vertikální žaluzie patří v dnešní době mezi hlavní módní trendy pro svoji variabilitu a jednoduchost ovládání.

Vertikální žaluzie jsou dekorativním a estetickým prvkem, nahrazují tradiční bytové prvky, jako jsou záclony a závěsy, jsou vhodné pro vyřešení interiéru reprezentačních prostorů, pracovního prostředí, kanceláří, sálů, učeben, ordinací a mnoha dalších prostor. Vertikální žaluzie se uplatní všude tam, kde jsou velké prosklené plochy, jako jsou hodně velká okna a výlohy.

Přednosti a výhody vertikálních žaluzií

  • bohatá škála používaných materiálů (zdaleka se nejedná jen o nezajímavé kancelářské vzory)
  • široká paleta barev
  • různá propustnost nebo odrazivost
  • povrchová úprava látek, barevná a tvarová stálost usnadňují údržbu.
  • několik způsobů zastínění
1

Vertikální žaluzie se skládají z vodící lišty a samotných stínících lamel, opatřených závažím a spojovacím vodicím řetízkem. Lamela látková se vyrábí v šíři 127 mm nebo 89mm. Natáčení lamel vertikální žaluzie se provádí kuličkovým řetízkem, lamely je možno otáčet o 180st. Stahování lamel vertikální žaluzie se provádí pomocí šnůry se závažím.

Ceník

Vzhledem k širokým možnostem techniky, materiálů, provedení a častým úpravám stínící techniky na míru neuvádíme žádný konkrétní ceník. Cena je vždy závislá na zvoleném typu žaluzií a použitém materiálu.

Cenovou kalkulaci provádíme ZDARMA.

Orientační cenu Vám rádi sdělíme telefonicky, zavolejte nám na 606 824 478 nebo nám můžete rozměry skel zaslat na e-mail zaluzie@adam-marek.cz.  Podmínky pro správné fungování námi nabízených produktů je bezchybné zaměření odborným pracovníkem naší firmy. Při jeho návštěvě si vyberete barvy i materiál ze vzorníku.