Zajišťujeme prodej a servis žaluzií, zavolejte nám 606 824 478 nebo 602 325 465

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou jedním z nejpoužívanějších druhů stínící ochrany. Díky svým vlastnostem stávají nedílnou součástí oken a chrání interiér proti slunečním paprskům, regulují světlo a chrání také Vaše soukromí před pohledy zvenčí.

Lze je použít pro všechny typy oken - na okna plastová, okna špaletová, eurookna i hliníková okna.

Horizontální žaluzie se dají ovládat řetízkem, plastovou tyčkou nebo kovovou tyčkou potaženou bužírkou apod. Moderní žaluzie se hodí ke všem profilům oken či výklenkům.

Horizontální žaluzie pro plastová i dřevěná okna se vždy montují do jejich rámu, takže nepoškozují izolační vlastnosti.

Horizontální žaluzie ISO

Ovládání žaluzie do oken je velice snadné a jednoduché, veškerá manipulaci je prováděna pomocí kuličkového řetízku, který naklápí lamely do požadované polohy a současně celou žaluzii vytahuje. K fixování žaluzie slouží fixační silonové struny, které jsou uchyceny do zasklívací lišty okna fixačním kolíčkem.

Horizontální žaluzie ECO

Horizontální žaluzie ECO je žaluzie ovládaná pomocí plastové tyčky a provázku s brzdou. Žaluzie tohoto typu lze namontovat na všechny typy oken.

Horizontální žaluzie meziskelní

Žaluzie jsou určena do špaletových oken, které se dají rozšroubovat. Jsou ovládány kovovou tyčkou potaženou bužírkou (tzv.bovdenem) a provázkem.

Jako doplňkový prodej nabízíme sítě proti hmyzu a textilní roletky.  

Ceník

Vzhledem k širokým možnostem techniky, materiálů, provedení a častým úpravám stínící techniky na míru neuvádíme žádný konkrétní ceník. Cena je vždy závislá na zvoleném typu žaluzií a použitém materiálu.

Cenovou kalkulaci provádíme ZDARMA.

Orientační cenu Vám rádi sdělíme telefonicky, zavolejte nám na 606 824 478 nebo nám můžete rozměry skel zaslat na e-mail zaluzie@adam-marek.cz.  Podmínky pro správné fungování námi nabízených produktů je bezchybné zaměření odborným pracovníkem naší firmy. Při jeho návštěvě si vyberete barvy i materiál ze vzorníku.