Zajišťujeme prodej a servis žaluzií, zavolejte nám 606 824 478 nebo 602 325 465

Montáž žaluzií

Pro veškeré typy námi dodaných žaluzií zajišťujeme v městě Praha montáž 7 dní v týdnu během 2-3 dnů.

Dodávka a montáž žaluzií - komplexně

Všechny naše činnosti realizujeme vždy komplexně. Zpracujeme kalkulaci, poskytneme poradenství v dané problematice, dodáme veškerý potřebný materiál, provedeme samotnou montáž a zajistíme i následný servis.

Horizontální žaluzie

Interiérové horizontální žaluzie se dají montovat do stropu, mezi špaletu nebo přímo na okenní rám a v tom případě mohou být s fixací. Fixace je výhodná v tom, že se okno dá otevřít i při zacloněných žaluziích, což v ostatních případech není možné.

Žaluzie typu ISSO určené pro plastové okenní rámy a pro dřevěná Eurookna se montují do zasklívacích lišt, které mají fukci tmelu na standardních oknech. To je velmi důležité a výrobci oken požadované.

Takovou montáží se neporuší okenní rám (jako při nevhodném použití klasických interierových žaluzií) a zákazník tak nepřijde o záruku a nepoškodí se funkčnost okna.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie se montují do kolejnice, kterou lze umístit do stropu nebo stěny, takže pokud je zárubeň okna dostatečně hluboká, umístí se přímo před okno uvnitř okenního prostoru. V opačném případě se kolejnice namontuje na stěnu nad oknem. Zejména pokud chcete vertikální žaluzie použít k vizuálnímu oddělení prostoru, pak lze využít i možnost montáže na strop.